Deansdale

Férfiszféra: antifeminizmus, nőzés, satöbbi. Ja, és táplálkozás.

Utolsó kommentek

• Borathan: @don Fefinho: +1 (2020.07.08. 23:28) Pár évtizedes balos agymosás eredménye
  • don Fefinho: @Deansdale: Ha már mindenképpen a deportálás és a hazai autonómia a két opció, olvasszuk össze harmadikká: föltelepíteni őket Budapestre, és körbefalazni az egészet. (2020.07.08. 23:00) Pár évtizedes balos agymosás eredménye
  • Glokta: @Deansdale: Hát ha szerinted én egyből valamiféle holokauszt-szerűségre gondolok a deportálás kapcsán - egyébként nem ahhoz hasonlítottam, hanem épp a svábok erőszakos kitelepítéséhez - akkor vissza... (2020.07.08. 21:55) Pár évtizedes balos agymosás eredménye
  • Deansdale: @Madarász Henrik: Na igen, csakhát magyarul beszélnek... Venni vagy építeni kellene egy szigetet valamelyik óceánon és ott létesíteni egy kolóniát nekik, még azt se bánnám ha valami trópusi paradic... (2020.07.08. 21:29) Pár évtizedes balos agymosás eredménye
  • Madarász Henrik: @Deansdale: Az Ideális India lenne úticélnak, de valamelyik afrikai diktátort is le lehetne fizetni hogy fogadja a szorgos vendégmunkásokat :) (2020.07.08. 20:38) Pár évtizedes balos agymosás eredménye
  • Utolsó 20

Itt a világvége, legsúlyosabban érintettek a nők - ezerkétszázadik iteráció

2020.03.24. 14:30 Deansdale

Dívány szalagcím: A járvány máshogy hat a nőkre, mint a férfiakra. De miért? Azért, kedveseim, mert amit ti itt "nők" alatt értetek azok valójában a hisztis, idióta feminista picsák, akik szentül meg vannak győződve, hogy az egész világ kizárólag az ő elnyomásukra létezik, így a sör drágulásától a…