HTML

Deansdale

Férfiszféra: antifeminizmus, nőzés, satöbbi. Ja, és táplálkozás.

Utolsó kommentek

  • JusztinaEufrozina: @Manfréd Zaturek: ha elfogadjuk a tévedéseinket is és tanulunk is belőle, akkor akár még pozitív hozadéka is lehet. :) (2026.01.02. 09:36) Boldog új évet!
  • Deansdale: @Manfréd Zaturek: Bor helyett pezsgőt ittam, így ebben az évben nem fogok tévedni :D (2026.01.01. 10:30) Boldog új évet!
  • Manfréd Zaturek: @JusztinaEufrozina: Köszönjük a "pozitív" gondolatokat, sok erőt ad majd a következő évre. :):) (2026.01.01. 10:27) Boldog új évet!
  • JusztinaEufrozina: @Deansdale: nem. De racionális. :) (2025.12.31. 16:26) Boldog új évet!
  • Deansdale: @JusztinaEufrozina: Nem valami optimista gondolat :) (2025.12.31. 13:06) Boldog új évet!
  • Utolsó 20

A nyugat beteg 2.

2012.09.21. 12:28 Deansdale

Richmondban elítéltek egy 29 éves nőt vandalizmusért, mert a 4 éves lánya sziklákra rajzolgatott krétával.

Egy Vadász (Hunter) vezetéknevű, süketnek született 3 éves kissrácot, aki jelbeszéddel kommunikál, befenyített az ovija. Miért? Mert fegyverekre zéró tolerancia van, és amikor a nevét kérdezik, ő a "vadász" jelnyelvi változatát mutatja, vagyis a kezével afféle pisztolyt formáz.

Segíteni akarsz a gyermeked sulijában, mondjuk farsangi bálhoz termet díszítenél? Semmi gond! Hozz erkölcsi bizonyítványt, rendőrségi engedélyt, végezd el a tanfolyamot és szolgáltasd be az ujjelnyomataidat.

1 komment

Címkék: szép új világ

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

zellerlevél 2012.10.28. 20:47:03

Kezdünk semmin sem csodálkozni. :(
süti beállítások módosítása