HTML

Deansdale

Férfiszféra: antifeminizmus, nőzés, satöbbi. Ja, és táplálkozás.

Utolsó kommentek

  • Madarász Henrik: Erről jut eszembe egy néhány éves történet, amikor az USA-ban mentek a BLM tüntetések ( a rendőrség persze nem tett semmit az emberek védelmében ) és az antifa söpredék gyújtogatott és fosztogatta a... (2025.04.04. 14:55) Az amcsi EB gyilkosság kisszínes utórengése
  • Madarász Henrik: Nyilván a négerek örültek a fehérellenes uszításnak, de azért a fő felelősség a színdarab íróját, a darab rendezőjét ( nem csodálkoznék ha egy hasonló figura lenne mint Alföldi Róbert vagy Schilling... (2025.04.04. 14:40) Kell ennél egyértelműbb üzenet?
  • Deansdale: @Eileen Malmsbury Croft: Ezer tényezőt kibeszéltünk már itt a blogon, a háttérhatalom csak az egyik, bár tény hogy (valamiféle katasztrófától eltekintve, mint mondjuk egy gigászi meteor becsapódása)... (2025.04.04. 13:13) Kamaszok agymosása (Adolescence)
  • Eileen Malmsbury Croft: @Deansdale: csillió ható tényező van a globális folyamatokban, amiket még te se és senki más se tud kellő pontossággal megjósolni. Te egyet emelsz ki ez a zsidó háttérhatalom. Még súlyosabb a szahar... (2025.04.04. 13:03) Kamaszok agymosása (Adolescence)
  • Deansdale: Sőt, továbbmegyek, ez a "buborék" nagyobb hatással van a mi közvetlen jövőnkre, mint a proli magyar politika. Ha azt akarod tudni mi lesz a világgal 10-20 év múlva, beleértve Magyarországot is, akko... (2025.04.04. 11:32) Kamaszok agymosása (Adolescence)
  • Utolsó 20

Boldogtalanság az ostor másik végén

2011.09.23. 05:00 Deansdale

A legújabb munkahelyi felmérések szerint a legboldogtalanabb dolgozók a gyermektelen, szingli, karrierista csajok. A pöcegödör legalján az ügyvéd- és orvosnők találhatóak.

Ez a leírás szinte tökéletesen bemutatja azt, amire a feminizmus buzdította a nőket az utóbbi 50 évben.

Nem furcsa?

Tulajdonképpen nem. A normális emberek legalábbis tisztában vannak néhány alapvető ténnyel:

1. A munka munka. Nem "önkifejezés", vagy afféle trendi időtöltés, aminek az a lényege, hogy egy koktél mellett lehet cseverészni róla a csajokkal, a'la Szex és New York. A munkahelyre be kell járni akkor is, ha az embernek nincs hozzá kedve, és ott teljesíteni kell, ami legtöbbször unalmas és/vagy fárasztó. A férfiak a történelem kezdete óta tudják ezt. A feministák viszont elhitették a nőkkel, hogy a munka öröm és boldogság. Vajon maguk is hittek ebben, vagy csak a hiszékenyeket verték át? Mindenesetre az eredmény tisztán látható: a nők boldogtalanabbak, mint valaha.

2. A munka nem az élet értelme. A munka csak pénzkereset, ami lehetőséget ad arra, hogy az ember élhesse a saját boldog életét, amihez - társas lény lévén - a legtöbb embernek család kell. Egyértelmű, hogy egy egészséges ember életében a család fontosabb, mint a munka. A feministák ezt is fejtetőre állították, azt hívén, majd a zseton kárpótolja őket az ürességért, ami hazaérve fogadja őket lakásukban. (Direkt nem "otthont" írtam, mert az nem az.)

3. A biológiával nem lehet huzamosabb ideig szembemenni. A legtöbb nőből előbb-utóbb kitör az anyai ösztön - ami nem is csoda, hiszen a fajfenntartás az egyik legerősebb ösztönünk. Fiatalon még lehet, hogy jó ötletnek tűnik a permanens partizás (amihez kell a pénz, ergo a munkahely), de sajnos az a tragikomikus helyzet, hogy a modern nőknek pont akkortájt kezd benőni a feje lágya, amikor már borotvaélen táncolnak házasság és gyermekvállalás szempontjából. Régen 20 éves kor körül már megvolt a férj és a gyerek, manapság meg 40 évesen megy a hajtépés és a parázás, hogy "miért nem akar házasodni az a felelőtlen marha?", és "miért nem sikerül már végre teherbe esni?!".

4. A "kényelmes koncentrációs tábor", ahogy a tyúkeszű Betty Friedan nevezte a családi otthont, mégsem olyan rossz választási lehetőség a nők számára. A feministák kihajtották a nőket a saját otthonaikból, és beterelgették őket a munkahelyekre, azzal a szöveggel, hogy ettől boldogabbak lesznek. Hát - enyhén szólva - nem lettek. Ehhez képest fel lehet mérni, mennyire "nőbarát" a feminizmus, mondjuk az ilyen idézetek tükrében: "Egyetlen nőnek sem szabadna hagyni, hogy otthon nevelhesse a saját gyerekeit. Ez nem lehet elérhető lehetőség a nők számára, pontosan azért, mert ha ez lehetséges, túl sok nő fogja ezt választani." Simone de Beauvoir

 

És hogy a felmérés szerint melyik dolgozó boldog? A házas, gyermeket is nevelő férfi.

Köszönjük, feminizmus!

Szólj hozzá!

Címkék: feminizmus feminista boldogság antifeminista antifeminizmus

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása