HTML

Deansdale

Férfiszféra: antifeminizmus, nőzés, satöbbi. Ja, és táplálkozás.

Utolsó kommentek

  • Mattka85: @Frederick2: FAM nem hülye, hanem szubverzív... aki olvasta a 'Zsidók szégyene' című förmedvényüket (pénzt ne adjatok ki érte), annak ez simán átjön... (2025.10.14. 21:22) A nyugati civilizáció megölése
  • Deansdale: @Madarász Henrik: :) (2025.10.14. 19:16) A nyugati civilizáció megölése
  • Madarász Henrik: @Madarász Henrik: ez vicces lett, nem THM, hanem TGM. (2025.10.14. 18:52) A nyugati civilizáció megölése
  • Madarász Henrik: @Frederick2: Szerintem is egy felszínes fickó Puzsér csak jól el tudja adni magát szakzsargon használatával ( mint THM csinálta ) amit nem értenek az emberek, ezért tekintélyesnek hangzik, lásd a fi... (2025.10.14. 18:50) A nyugati civilizáció megölése
  • Frederick2: @Deansdale: @Madarász Henrik: "nem mozogtam azokban a független pesti entellektüell körökben ahonnan ő meg Puzsér a köztudatba hullottak" Én sokáig nyitott voltam a "független" és "autonóm" pesti... (2025.10.14. 18:34) A nyugati civilizáció megölése
  • Utolsó 20

Világos, mint a nap

2012.09.22. 12:25 Deansdale

Szeptember 21., péntek, 09:34, hír a HVG-n:

Influenza: az idén korábban lehet oltani

12:14, új hír a HVG-n:

Narkolepsziát okozhat egy újinfluenza elleni oltás

"Az oltás nemcsak gyermekeknél és fiataloknál, hanem felnőtteknél is növeli a betegség kialakulásának rizikóját - mondta el Antoine Pariente, a tanulmány koordinátora. Finnországban és Svédországban már korábban bizonyították a kockázatot.

A csütörtökön Stockholmban bemutatott francia tanulmány szerint a 19 év alattiaknál ötszörösére, idősebbeknél 3,5-szeresére növekszik a narkolepszia kialakulásának kockázata az oltóanyag hatására. (...)

Franciaországban az egészségügyi hatóságok csütörtökig a beoltott páciensek körében 51 narkolepsziás esetet regisztráltak, közülük 47-en Pandemrix anyagot kaptak."

Végülis nem sok az az 51 (47) ember, nincs ok az aggodalomra. Kivéve persze nekik, akik most szenvedhetnek ezzel a betegséggel. Lehet az influenzával jobban jártak volna...

És ahogy a múltkori vitában is kifejtettem: ez csak egy mellékhatás, amiről épp beszélünk, de van mellette még ezer másik. A múltkor a Guillain-Barre szindrómáról esett szó, most a narkolepsziáról... Egyesével talán egyik sem tűnik túl fenyegetőnek, de együtt?

Szólj hozzá!

Címkék: egészségügy szép új világ piros és kék pirula

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása